Кошик 0 Список порівняння 0 Список бажань 0 Account
Меню
м. Київ, проспект Степана Бандери, 23, ТЦ «Gorodok Gallery», G5
Без вихідних з 10:00 до 21:00

Комбіновані варильні поверхні KAISER


В категорії немає товарів

Продовжити

Варильні поверхні комбіновані - економне рішення для сучасних господинь

Кухонне обладнання - це унікальний винахід двадцять першого століття, адже вона не тільки значно економить простір на Вашій кухні, вона ще поєднується з будь-яким інтер'єром, практично не помітна в приміщенні і відрізняється чудовими технічними та експлуатаційними властивостями.

Комбіновані варильні поверхні Kaiser - незалежність на Вашій кухні!

Серед усіх побутових приладів, королевою, безумовно, є кухонна плита і її вбудовується аналог - для варки поверхня. Варильні поверхні бувають трьох типів: газові, електричні та комбіновані. Але так як ми - нація ощадлива і передбачлива, то, звичайно ж, серед усіх видів воліємо купувати комбіновані поверхні.

Варильна панель комбінована пропонує Вам і газові, і електричні конфорки, які можуть бути суміщені в безлічі варіацій. Якщо Ви живете в районі, де часто бувають проблеми з подачею електроенергії або газу, тоді придбання змішаної вручений поверхні стане для Вас відмінним рішенням.

Крім того, що подібна вбудована техніка має надзвичайно гарний естетичний вигляд, вона ще може похвалитися масою незаперечних переваг:

по-перше, універсальністю. Така плита дає можливість приготувати їжу, навіть в той момент, коли відключили газ чи електроенергію;

по-друге, економічністю. За допомогою електричних конфорок Ви зможете швидко приготувати або розігріти сніданок для своїх близьких, а за допомогою газових - оперативно приготуєте смачну вечерю на велику кількість людей, тим самим значно заощадите на споживанні газу і електрики;

по-третє, багатофункціональністю. Так як панель є змішаною, то, відповідно, вона комбінує в собі всі функції і характеристики обох видів плит, наприклад: функція контролю нагрівання, блокування від дітей, газ-контроль, рівномірний нагрів їжі, режим підтримки тепла

У нашому каталозі Ви знайдете тільки кращі поверхні, основний упор в яких зроблений на якість, надійність, практичність і довговічність. Ми допоможемо підібрати нібито для Вас розроблену модель і подбаємо про її доставку в будь-який регіон міста.

Варильні поверхні комбіновані - це чудовий вибір для тих, хто цінує свій час, фінанси, віддає перевагу практичності, багатофункціональність і знає толк в стилі і красу.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити
tr