Комбіновані варильні поверхні

Варильні поверхні комбіновані - економне рішення для сучасних господинь

Кухонне обладнання - це унікальний винахід двадцять першого століття, адже вона не тільки значно економить простір на Вашій кухні, вона ще поєднується з будь-яким інтер'єром, практично не помітна в приміщенні і відрізняється чудовими технічними та експлуатаційними властивостями.

Комбіновані варильні поверхні Kaiser - незалежність на Вашій кухні!

Серед усіх побутових приладів, королевою, безумовно, є кухонна плита і її вбудовується аналог - для варки поверхня. Варильні поверхні бувають трьох типів: газові, електричні та комбіновані. Але так як ми - нація ощадлива і передбачлива, то, звичайно ж, серед усіх видів воліємо купувати комбіновані поверхні.

Варильна панель комбінована пропонує Вам і газові, і електричні конфорки, які можуть бути суміщені в безлічі варіацій. Якщо Ви живете в районі, де часто бувають проблеми з подачею електроенергії або газу, тоді придбання змішаної вручений поверхні стане для Вас відмінним рішенням.

Крім того, що подібна вбудована техніка має надзвичайно гарний естетичний вигляд, вона ще може похвалитися масою незаперечних переваг:

по-перше, універсальністю. Така плита дає можливість приготувати їжу, навіть в той момент, коли відключили газ чи електроенергію;

по-друге, економічністю. За допомогою електричних конфорок Ви зможете швидко приготувати або розігріти сніданок для своїх близьких, а за допомогою газових - оперативно приготуєте смачну вечерю на велику кількість людей, тим самим значно заощадите на споживанні газу і електрики;

по-третє, багатофункціональністю. Так як панель є змішаною, то, відповідно, вона комбінує в собі всі функції і характеристики обох видів плит, наприклад: функція контролю нагрівання, блокування від дітей, газ-контроль, рівномірний нагрів їжі, режим підтримки тепла

У нашому каталозі Ви знайдете тільки кращі поверхні, основний упор в яких зроблений на якість, надійність, практичність і довговічність. Ми допоможемо підібрати нібито для Вас розроблену модель і подбаємо про її доставку в будь-який регіон міста.

Варильні поверхні комбіновані - це чудовий вибір для тих, хто цінує свій час, фінанси, віддає перевагу практичності, багатофункціональність і знає толк в стилі і красу.

Часто задаваемые вопросы
 • 🤔 Могу ли я воспользоваться услугой доставки ❓

  В нашем интернет-магазине представлены наиболее популярные, быстрые и удобные методы доставки товара:

  • Бесплатная доставка службой “Новая Почта” в любой уголок Украины в течение суток, по адресу, или в отделение
  • Бесплатная доставка нашим курьером до дверей квартиры или офиса в пределах Киева

 • 🔝 Как я могу оплатить товар ❓

  Оплатить Ваш заказ можно непосредственно при получении. Если это доставка курьером, оплату вы производите непосредственно ему. В этом случае Вы также можете предварительно осмотреть внешний вид приобретаемого изделия. Гарантийный талон со штампом нашего магазина курьер заполняет при Вас.

 • 💯 Гарантия на ассортимент 🔝

  На всю технику, которая продается в нашем магазине, действует гарантия от производителя сроком в 1 год. В свою очередь, мы предоставляем дополнительную гарантию сроком в еще 1 год. Таким образом, суммарный срок гарантии на технику, продающейся в нашем магазине, составляет 2 года!

 • 💸 Как я могу вернуть товар ❓

  Клиент вправе отказаться от заказанного товара в любое время до его получения, а после получения товара – в течение 7 (семи) дней, не считая дня покупки.

  Возврат товара надлежащего качества возможен в случае, если сохранены его товарный вид, потребительские свойства, а также документ, подтверждающий факт и условия покупки указанного товара.


Комбінована варильна поверхня Kaiser KCT 6722 FI Комбінована варильна поверхня Kaiser KCT 6722 FI  ДизайнЛінійка продуктів  Чорна склокераміка SCHOTT..
Показано від 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)