Вбудовувані мікрохвильові печі


Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2520
Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2520Модельний ряд AvangardePro 5 рівнів потужності НВЧ&nb..
Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2510
Вбудована мікрохвильова піч Kaiser EM 2510 5 Рівні потужності мікрохвильового випромінювання:&n..
Показано від 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Вбудовувані мікрохвильові печі

Ще недавно до мікрохвильових печей ставилися як до додаткового кухонного обладнання. Їх використовували, щоб швидко розігріти їжу, закип'ятити воду, розморозити продукти. Але сучасні вбудовані моделі за своїми функціональними можливостями цілком можуть замінити електрична духова шафа.

Переваги, різноманітність моделей

Вбудовувані мікрохвильові печі перевершують по корисного об'єму і набору функцій окремостоячі моделі. Всі прилади, представлені в каталозі, відповідають вимогам безпеки. Їх дверцята оснащені спеціальним пристроєм, який запобігає витоку мікрохвиль за межі корпусу, - СВЧ-дроселем. Він являє собою замкнутий паз по всьому периметру лицьової панелі, що забезпечує максимально щільне прилягання дверцят до корпусу. Мікрохвильові печі можна розділити на дві функціональні групи. Для розігріву страв і приготування напівфабрикатів. У цю групу входять прилади з одним типом нагріву - мікрохвилі. Вони можуть забезпечити швидкий розігрів перших і других страв, приготування напівфабрикатів. Деякі моделі оснащуються також функцією розморожування. Вбудована мікрохвильова піч такого типу підійде для тих людей, які не хочуть витрачати зайвий час на приготування їжі.

Багатофункціональні печі

Багатофункціональні прилади оснащуються грилем. У багатьох з них є конвекційний обдув, які дозволяє створити рівномірну температуру у всьому обсязі печі. У вбудовується СВЧ з грилем передбачаються автоматичні режими приготування найбільш популярних страв.

При виборі відповідної моделі важливий такий параметр, як корисний об'єм камери. Компактні моделі з об'ємом близько 20 л підійдуть для розігріву однієї-двох порцій їжі. Для обслуговування великої родини краще купити вбудовану мікрохвильовку з об'ємом камери 40л.