Електричні

Електричні плити Kaiser

Під брендом Kaiser побутова техніка випускається понад два десятки років. Її відрізняє не тільки презентабельний зовнішній вигляд, а й широка функціональність, і висока надійність, підтверджена відповідними сертифікатами.

Нагрівальні поверхні

Головна деталь електричних плит Kaiser – варильні поверхні. Вони виготовлені зі склокераміки, мають елегантний вигляд і забезпечені пристроями нагріву, здатними досягати максимальних температур за кілька секунд. Тобто швидкість нагріву у електричних плит Kaiser така ж, як і у газових. Цей показник важливий з точки зору економії електроенергії і швидкості приготування. Нагрівальні поверхні електричних плит Kaiser сконструйовані в трьох варіантах з урахуванням потреб користувачів:
 1. Одинарное поле з елементом невеликої потужності.
 2. Подвійне поле, що складається з двох концентричних поверхонь. Дозволяє використовувати весь простір або тільки внутрішнє для нагріву посуду різного розміру.
 3. Подвійне розширене поле у вигляді двох поверхонь, з'єднаних в овал, дає можливість застосовувати посуд овальної форми (наприклад, гусятницю).
Господині, які знають про ці особливості, цінують їх і прагнуть купити електричні плити Kaiser. Всі електричні плити Kaiser забезпечені контрольними індикаторами залишкового тепла, що сигналізують про те, що конфорка гаряча. Світловий індикатор гасне при температурі нижче 60 градусів. Управління нагрівальними елементами здійснюється безступінчато. На електричні плити ціна може відрізнятися в два рази і більше в залежності від конструкції і функціональності. Деякі електричні плити Kaiser мають електронні программатори, які дозволяють автоматизувати процес приготування, включаючи конфорку або духовку відповідно до завдання. Дисплей при цьому видає поточний час і видає звуковий сигнал в кінці процесу.

Духовки

Духовки в електричних плитах Kaiser обладнані системою термоциркуляції із застосуванням кругового нагрівача і вентилятора, що забезпечують рівномірний рух повітря в діапазоні температур 50-280 градусів. У вершину духовки вбудований інфрачервоний гриль, за допомогою якого можна приготувати курчати або шматок м'яса з хрусткою скоринкою. Продукти запікаються рівномірно з усіх боків, якщо включити обертовий вертел. Для виготовлення стінок духових шаф електричних плит Kaiser застосована самоочисна емаль. Під час роботи поверхня такої стінки каталізує жири, що потрапили на неї, після чого їх можна прибрати звичайною щіткою. Це істотно полегшує догляд за плитою. Крім того, стінки духовки зазвичай двосторонні і знімні, що дозволяє використовувати їх два терміни без заміни. Електричні плити, вартість яких вище, забезпечуються декількома додатковими деками, що розширюють можливості – одночасно готуються кілька страв. Зупиніть вибір на плитах, що продаються в нашому інтернет-магазині – насолоджуйтеся комфортним приготуванням. Наповнюйте «Кошик» покупками і оформляйте замовлення!
Часто задаваемые вопросы
 • 💯 Гарантия на ассортимент 🔝

  На всю технику, которая продается в нашем магазине, действует гарантия от производителя сроком в 1 год. В свою очередь, мы предоставляем дополнительную гарантию сроком в еще 1 год. Таким образом, суммарный срок гарантии на технику, продающейся в нашем магазине, составляет 2 года!

 • 🔝 Как я могу оплатить товар ❓

  Оплатить Ваш заказ можно непосредственно при получении. Если это доставка курьером, оплату вы производите непосредственно ему. В этом случае Вы также можете предварительно осмотреть внешний вид приобретаемого изделия. Гарантийный талон со штампом нашего магазина курьер заполняет при Вас.

 • 💸 Как я могу вернуть товар ❓

  Клиент вправе отказаться от заказанного товара в любое время до его получения, а после получения товара – в течение 7 (семи) дней, не считая дня покупки.

  Возврат товара надлежащего качества возможен в случае, если сохранены его товарный вид, потребительские свойства, а также документ, подтверждающий факт и условия покупки указанного товара.

 • 🤔 Могу ли я воспользоваться услугой доставки ❓

  В нашем интернет-магазине представлены наиболее популярные, быстрые и удобные методы доставки товара:

  • Бесплатная доставка службой “Новая Почта” в любой уголок Украины в течение суток, по адресу, или в отделение
  • Бесплатная доставка нашим курьером до дверей квартиры или офиса в пределах Киева


Плита електрична Kaiser HE 6270 KB Плита електрична Kaiser HE 6270 KB • Клас енергоспоживання Super A + • Електронне запрограмоване при..
Плита електрична Kaiser HE 6270 KW Плита електрична Kaiser HE 6270 KW  • Клас енергоспоживання Super A + • Електрон..
Показано від 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)