Індукційна варильна поверхня Kaiser KCT 6730 FIG - 712-01

Індукційна варильна поверхня Kaiser KCT 6730 FIG


 FREE ZONE

Індукційна керамічна скляна плита з вільними зонами нагріву, які дозволяють розмістити на них посуд в будь-якому приміщенні. Розмір і кількість посуду не мають значення. Індукційна варильна поверхня Kaiser KCT 6730 FIG

 Керамічні варильні панелі

Індукційні нагрівальні елементи забезпечують потужний нагрів і забезпечують швидкий запуск об'єкта. Гранична температура може бути досягнута в одну мить, що призводить до економії часу і енергії. Ця ємність робить варильні панелі, які виготовлені з високоякісного керамічного скла, схожого на газові плити. Варильні панелі мають елегантний дизайн, який додає вишуканий стиль на кухню. Керамічні варильні панелі прості в експлуатації і легко миються. Нагрівальні елементи управляються за допомогою бесступенчатого управління.


 Індикатор залишкового тепла

Всі електричні плити Kaiser оснащені індикаторами залишкового тепла, що забезпечують безпеку користувачів. Світлодіод горить до тих пір, поки температура відповідної зони нагрівання не перевищить 60 ° C. Виключені зони нагріву можна використовувати для підігріву посуду, що забезпечує енергозбереження.


 Точне електронне управління сіммером

Система забезпечує автоматичне зниження температури відповідно до обраної. Як це працює? - Спочатку зона нагріву в кінцевому підсумку нагрівається, а потім автоматично відключається: температура знижується до попередньо обраної.


 Керамічна панель зі скошеними сторонами.

Ця робоча поверхня має гладку гладку керамічну поверхню зі злегка скошеними краями. Конструкція вручений панелі не тільки вражає естетично, але і забезпечує легку і зручну чистку.

Часто задаваемые вопросы
 • 🔝 Как я могу оплатить товар ❓

  Оплатить Ваш заказ можно непосредственно при получении. Если это доставка курьером, оплату вы производите непосредственно ему. В этом случае Вы также можете предварительно осмотреть внешний вид приобретаемого изделия. Гарантийный талон со штампом нашего магазина курьер заполняет при Вас.

 • 💯 Гарантия на ассортимент 🔝

  На всю технику, которая продается в нашем магазине, действует гарантия от производителя сроком в 1 год. В свою очередь, мы предоставляем дополнительную гарантию сроком в еще 1 год. Таким образом, суммарный срок гарантии на технику, продающейся в нашем магазине, составляет 2 года!

 • 🤔 Могу ли я воспользоваться услугой доставки ❓

  В нашем интернет-магазине представлены наиболее популярные, быстрые и удобные методы доставки товара:

  • Бесплатная доставка службой “Новая Почта” в любой уголок Украины в течение суток, по адресу, или в отделение
  • Бесплатная доставка нашим курьером до дверей квартиры или офиса в пределах Киева

 • 💸 Как я могу вернуть товар ❓

  Клиент вправе отказаться от заказанного товара в любое время до его получения, а после получения товара – в течение 7 (семи) дней, не считая дня покупки.

  Возврат товара надлежащего качества возможен в случае, если сохранены его товарный вид, потребительские свойства, а также документ, подтверждающий факт и условия покупки указанного товара.

Код товару: 712-01
Ціна
20 430 ₴
В наявності
SKU: 081260
Розміри в упаковці: 66 x 69 x 12 см
Вага брутто: 11 кг
Зовнішній вигляд
Виконання
скло з фасками
Дизайн
Avantgarde Pro
Колір
сірий
Матеріал робочої поверхні
склокераміка
Основні характеристики
Дисплей
Зовнішній вигляд
Виконання скло з фасками
Дизайн Avantgarde Pro
Колір сірий
Матеріал робочої поверхні склокераміка
Основні характеристики
Дисплей
Тип вбудовувана
Тип управління сенсорне
Робоча поверхня
Зони розширення 2
Кількість конфорок 4
Опис конфорок 2 об'єднані зони нагріву × 200 × 400 мм - 2,5 (2,8 Функція потужності) кВт, 2 зони нагріву × 200 × 200 мм - 1,5 (2,0 Потужність) кВт 2 конфорки × 200 × 200 мм - 2,0 (2,6 Функція потужності) кВт
Тип конфорок індукційні
Додаткові функції і можливості
Блокування від дітей є
Таймер є
Фізичні характеристики
Вага нетто, кг 9.0
Габарити, Ш x Г x В, см 59.0 × 52.0 × 5.5
Мінімальні розміри для вбудовування , Ш x Г x В, см 56.0 × 49.0
Cпоживання
Макс.потужність, кВт 7.2
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відгуків про цей товар ще не було.


Читать далее